Menu

 • Rekrutacja

 • Wiosenna przerwa świąteczna

 • Informacja

 • Drodzy Uczniowie!

  Od poniedziałku do piątku, w tych godzinach dodatkowo jesteśmy dla Was, gdy zadanie okaże się zbyt trudne lub temat jest niezrozumiały 😉📚

 • W świadomości nas wszystkich jest siła💙

  Niech ten dzień trwa... Dyrekcja i Nauczyciele „Szkoły z Pasją” mówią: „wystarczy zrozumieć”🙂

 • Na niebiesko dla autyzmu!

  Od kilku lat kwiecień to Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu, a dniem szczególnym jest 2 dzień kwietnia - Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu.

  W tym roku obchody tego wydarzenia przenoszą się do Internetu. Nie będzie pikników, spotkań w szkołach, prelekcji i wykładów.

  Również uczniowie Szkoły z Pasją uczestniczą w tak ważnym dla wielu osób dniu. Na znak solidarności wykonali piękne prace plastyczne, w które włożyli wiele pracy i serca.

 • 📢KOMUNIKAT📢

  W związku z zagrożeniem epidemią COVID-19 funkcjonowanie szkół zostało uregulowane Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 20.03.2020 roku. Na mocy powyższego rozporządzenia wprowadzono konieczność zdalnego nauczania. Organ prowadzący „Szkołę z Pasją” Niepubliczną Szkołę Podstawową z OI informuje, że szkoła funkcjonuje w systemie zdalnym od 25.03.2020 r. do odwołania. Odbywają się wszystkie zajęcia zarówno dydaktyczne jak i terapeutyczne zgodnie z przesłanym Państwu Rodzicom i uczniom planem zmodyfikowanym na podstawie rozporządzenia MEN. W związku z powyższym informujemy, że czesne pozostaje na dotychczasowym poziomie zgodniez zawartymi z organem prowadzącym umowami o świadczenie usług dla Państwa dziecka.

  Dyrektor Maria Biernat

 • Drodzy Rodzice, drodzy Uczniowie....

  Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

  Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

  • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski

  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka

  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

  Nasi uczniowie wezmą udział w próbie. Trzymamy kciuki!

  SZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE EGZAMINU PRÓBNEGO NA STRONIE CKE.

 • Lekcje online

  Gdy Neil Armstrong w lipcu 1969 roku stawiał pierwszy krok na powierzchni Księżyca, stwierdził, że jest to mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości. Parafrazując te słowa, możemy śmiało powiedzieć, że od wczoraj każdy uczeń, rodzic, pracownik szkoły swoim małym krokiem uczynił wielki skok i połączył całą szkolną społeczność. Od wczoraj bowiem możemy się znowu widzieć i porozmawiać na platformie Microsoft Teams podczas lekcji online. Miło było zobaczyć koleżanki, kolegów i nauczycieli. Niektórzy przyznali, że już tęsknili. Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, że po czasie powtórek zaczynamy znowu uczyć się nowych rzeczy. Pracujcie mądrze, sumiennie i z zadowoleniem. Do zobaczenia!

 • Od nauczycieli dla Uczniów:

  Nierzadko po wejściu do klasy słyszymy pytanie typu: "Proszę pani, czy możemy popracować na komputerach?" Oczywiście, czasem nawet dajemy się namówić. Lekcje prowadzone z wykorzystaniem laptopów, tabletów czy tablicy multimedialnej są dla uczniów bardzo atrakcyjne. Potrafimy doskonale odnaleźć się w świecie nowych technologii i umiejętnie posługiwać się nimi podczas zajęć. Teraz czeka nas nowe wyzwanie. Krok naprzód... Drodzy Uczniowie! Wiemy, że doskonale poradzicie sobie z nową formą nauki. Ten czas jest bardzo wyjątkowy. Zarówno dla Was, jak i dla nas, nauczycieli. Pokażcie swoje odpowiedzialne podejście do tej trudnej sytuacji, ale też do nauki. Czas spędzony przed komputerem wykorzystajcie mądrze, w przemyślany sposób. Niektórzy z Was opanują nowe umiejętności informatyczne, takie jak wysyłanie wiadomości czy skanów Waszych prac do nauczycieli. Ale przede wszystkim pracujcie systematycznie i z uśmiechem na ustach. Pamiętajcie, że każdy z nas zawsze chętnie Wam pomoże. Piszcie do nas, łączcie się z nami online. My zawsze jesteśmy dla Was - naszych najcudowniejszych uczniów. Startujemy 25 marca 2020 roku.

 • Ósmoklasiści!

  Od dzisiaj na żywo powtórki przed egzaminem ósmoklasisty.

  19 marca - https://youtu.be/e4JdOzkk7YI

  26 marca - https://youtu.be/OunQ6Zg1UWs

  2 kwietnia - https://youtu.be/CyT4zfKupeE

  7 kwietnia - https://youtu.be/bze0cM-FbRk

  16 kwietnia - https://youtu.be/0Ace5wW4NBM

  Wszystkie spotkania będą zaczynać się o godz. 19.00. Aby wziąć w nich udział nie trzeba się rejestrować, wystarczy punktualnie zjawić się na kanale YouTube.com/PistacjaMatematyka klikając na link wskazany przy wybranym terminie. W trakcie godzinnych spotkań zespół Pi-stacji będzie na żywo rozwiązywać zadania egzaminacyjne sprawiające uczniom najwięcej trudności.

 • Klasa 3

  Klasa 3 nie próżnowała przez ten tydzień: utrwalali, jak odczytywać godziny i minuty z zegara, dowiadywali się, czym zajmuje się programista i jak porozumiewają się roboty, byli też oczywiście aktywni fizycznie no i najważniejsze: udali się w podróż do "zaczarowanego ogrodu...". A co i dlaczego się w nich się znalazło? To wiedzą tylko ich Twórcy... :-)

   

 • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

  W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych uruchamiamy nauczanie zdalne. Prosimy o śledzenie informacji w dzienniku elektronicznym. Każdy nauczyciel na bieżąco będzie przygotowywał dla swoich uczniów zadania do wykonania. Mimo tego, że szkoła jest zamknięta, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu przez Librus. Przypominamy również o stałych numerach telefonów komórkowych: 517 860 320, 505 864 674. Zachęcamy do pozostawania w domach, jeśli jest taka możliwość. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się na zajęciach w szkole.

  Pozdrawiamy Maria I Agnieszka Biernat

 • Uwaga ósmoklasiści!

 • Wyniki konkursu na Ekorobota

  Kochani! Gorące podziękowania za tak aktywny udział w głosowaniu. W chwili jego zakończenia Ekoroboty otrzymały łącznie 1466 polubień! Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że w organizowanym z okazji Tygodnia Inżyniera konkursie na Ekorobota zwyciężył Piesollo 13 wykonany przez uczniów klasy 3a. Wyróżnienie otrzymuje również Ekorobot zerówki. Gratulacje i podziękowania dla uczniów, rodziców i wychowawczyń. Nagrody ufundowane przez dyrekcję i organ prowadzący szkołę zostaną wręczone po powrocie do szkoły. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystkie roboty są wspaniałe i wyjątkowe. Każdy jest zwycięzcą. Najważniejsza jest nauka, jaką wynieśliście ze wspólnej pracy - pracy z zaangażowaniem i pasją.

 • Sprostowanie

 • Wytyczne MEN

 • Szanowni Państwo,

  w związku z decyzją Premiera i Ministra Zdrowia nasza szkoła będzie nieczynna

  od 16.03.2020 r. do 25.03.2020 r.

  Jednocześnie informujemy, że w dniach 12.03.2010 r. i 13.03.2020 r. w szkole będą odbywać się zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie będą mogli zapewnić opieki.

  Prosimy również w tym szczególnym okresie o zachowanie ostrożności i pozostanie z dziećmi w domu, zwłaszcza prosimy nie odwiedzać centrów handlowych, bawialni i innych tego typu miejsc gdzie gromadzą się ludzie w większej ilość. Zachowanie wszystkich możliwych środków ostrożności może pozwoli Polskę uchronić przed sytuacją w jakiej są Włosi.

  Z góry dziękujemy za zrozumienie.

  Z poważaniem

  Maria i Agnieszka Biernat

 • Lekcje języka polskiego

  "Jestem z tych, którzy wierzą, że Nauka jest czymś bardzo pięknym" - słowa Marii Skłodowskiej-Curie były mottem dzisiejszych lekcji języka polskiego w klasach 4 - 6. Czytaliśmy i mówiliśmy o wybitnych kobietach. Kobietach mądrych, odważnych, realizujących swoje pasje...

 • Klasa 3 - plastyka

  Klasa 3 przyłącza się do życzeń z okazji Dnia Kobiet.🥰 Na tę okoliczność uczniowie wykonali piękne wiosenne prace. 🙂

strona:

Aktualności

Kontakt

 • "Szkoła z Pasją" Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
  ul. Traugutta 143
  71-314 Szczecin
 • (+48) 505 864 674
  91 433 51 17

Galeria zdjęć