Nasza filozofia
“Mów dziecku, że jest dobre,
że może, że potrafi...”
Te słowa Janusza Korczaka najtrafniej oddają ideę naszej szkoły jako miejsca bezpiecznego, w którym panują jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich, nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty.
Dzieci w szkole
Kształt
Wykwalifikowana kadra
Dobra szkoła nie może ograniczać się jedynie do obowiązków szkolnych. Dobra szkoła, a taką właśnie tworzymy, nie wtłacza ani ucznia, ani nauczyciela w sztywne ramy nauczania i uczenia się, lecz traktuje każdego z nich indywidualnie, stwarza każdemu jak najlepsze możliwości samorealizacji. Tylko takie postępowanie w złożonym procesie edukacji gwarantuje odkrywanie i rozwijanie choćby najmniejszych talentów – a w konsekwencji pełen sukces ucznia i nauczyciela.
Rodzinna atmosfera
Pomoc psychologiczna
Nowoczesne metody nauki
Zobacz nas na video
Przejdź się po naszej szkole
Aktualności w naszej szkole
Szkoła z Pasją w liczbach
Doświadczenie
Zabawa w przedszkolu
Szkoła z Pasją w liczbach
Doświadczenie
absolwentów
nauczycieli
grup
lat istnienia
sal dydaktycznych
Zabawa w przedszkolu
absolwentów
nauczycieli
grup
lat istnienia
Jak nas oceniają?

Opinie rodziców

Zdjęcie rodzica
Długo szukałam odpowiedniej placówki dla moich córek, w końcu trafiłam do Szkoły z Pasją i to był strzał w dziesiątkę. Dziewczynki nauczyły się integrować z innymi dziećmi. Nauka przychodzi im łatwo i co najważniejsze robią to chętnie i nie muszę nad nimi siedzieć. Polecam wszystkim rodzicom!
Zofia
- mama 8-letnich bliźniaczek
Zdjęcie rodzica
Stasiu był nieznośny dopóki nie zaczął uczęszczać do zerówki w Szkole z Pasją. W końcu ma odpowiednie miejsce, gdzie może rozładować swoją energię i zaspokoić ciekawość poprzez naukę wielu pożytecznych rzeczy. Nasze życie dzięki temu zmieniło się diametralnie, dziękujemy!
Adam
- tata 6-letniego Stasia
Zdjęcie rodzica
Mój synek jest bardzo zadowolony, wraca do domu szczęśliwy, a to dla mnie najważniejsze. Zdażyło mi się nie raz podejrzeć go na zajęciach, które są na tyle ciekawe, że jest bardzo zaangażowany i aktywnie uczestniczy w każdym zadaniu. Od niedawna zaczął pomagać mi również przy pracach domowych! ;-)